Hakovanje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum u hakovanju
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ko daje pravo admina da se izivljavaju na servera?

Go down 
AuthorMessage
Stipi(pr
Guest




Ko daje pravo admina da se izivljavaju na servera? Empty
PostSubject: Ko daje pravo admina da se izivljavaju na servera?   Ko daje pravo admina da se izivljavaju na servera? Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 2:29 pm

Zdravo,
Ne znam ko ovo cita, valda ce pravi covjek, ko daje admine pravo da se izivljavaju na server? je li admin ednakav ko svi igraca i samo odrzava red na serveru? Ako je tako samo Zohan.mp3 prati pravila, Mrtvac, to je bio zadnji nick addnao me na banned list zbog nista, zasto, jer imam skor bolji od njegov, ili mozda sam ga ubio...? Ima milion servera na koi se igra CS, Joe e dobar kad ima dobar admin na njega. Daj malo vospitajte admine, a za oni koi prate pravila bravo, svaka cast. Ovo je cisto misljenje na igrac koi igra vec 15 godina, i nikad ni je citao zasto voli igru, a ga kickaju iz razlog koj ne mogu da objasnim. Hvala i sorry za jezik. Makedonac sam, nemamo padeze mi. zz
Back to top Go down
 
Ko daje pravo admina da se izivljavaju na servera?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ip Servera?
» IP ADRESE SERVERA
» Ev od admina
» Ocel ko admina?
» Pitanje za admina

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Hakovanje :: DOBRO DOSLI i DOBRO NAS NASLI :: Knjiga Zalbi i Pohvala-
Jump to: